18.9.2018

FOR OPTIK 2018

Jsme odborným partnerem akce

www.foroptik.cz

Vážené kolegyně , vážení kolegové

rádi bychom Vás pozvali na nový odborný veletrh oční optiky v Praze FOR OPTIK 2018 , který se bude konat v areálu PVA Letňany.

Program odborných přednášek na veletrhu

FOR OPTIK 2018

Kde: Přednáškový sál, Vstupní hala II PVA EXPO Praha

Kdy: sobota 24.11.2018

10:00 – 10:50
Proč oftalmologové nosí brýle?

Přednášející: doc. MUDr. Ján Lešták, CSc, přednosta Oční kliniky JL

Anotace: Autor se snaží podat přehledné informace o možných komplikacích po laserových rohovkových zákrocích u refrakčních vad.

 

11:00 – 11:50
Vidět a být viděn. Současné možnosti reklamy a marketingu ve službách a maloobchodu.

Přednášející: Martin Charvát, marketing specialist

Anotace: Role marketingu se neustále mění, reaguje na změny prostředí, které je formováno chováním zákazníků, novými technologiemi, novými způsoby komunikace a dalšími podněty, které vstupují do obchodního procesu. Marketing malých a středních firem není žádná věda. Důležité je budovat si vastní značku a účelně využívat dostupné možnosti.

 

12:00 – 12:50
UV ochrana v brýlových čočkách
Přednášející: Mgr. Radek Anderle, Ph.D., produktový manažer Carl Zeiss spol. s r.o.

Anotace: Pro lidské oko a jeho okolí představuje UV záření nezanedbatelné nebezpečí, od předčasného stárnutí pokožky až po nádorová onemocnění. Přitom až 80% celosvětově prodávaných brýlových čoček neposkytují 100% ochranu proti UV záření. Ve světle těchto faktů nelze toto nebezpečí nadále ignorovat. Přednáška poukáže na význam a důležitost úplné UV ochrany v čirých brýlových čočkách.

 

13:00 – 13:50
Astigmatismus a kontaktní čočky
Přednášející: Mgr. Pavel Beneš, Ph.D., vedoucí katedry optometrie a ortoptiky, MU Brno

Anotace: V letošním roce uvedla na trh firma BAUSCH + LOMB nové jednodenní torické kontaktní čočky Biotrue ONEday for Astigmatism z oblíbeného materiálu Hypergel. V rámci přednášky budou prezentovány výhody a inovace těchto kontaktních čoček, vlastnosti Hypergelu, parametry.

 

14:00 – 14:50
Asertivní jednání v oční optice
Přednášející: Martin Suder, BA (Hons), nezávislý konzultant, oční optik

Anotace: Asertivní jednání je jednou z důležitých komunikačních schopností, které lze využít jak v pracovním tak v osobním životě. Typické situace v oční optice, se kterými se při komunikaci se zákazníkem setkáváme, jako jsou reklamace, jednání o ceně, přesvědčování atd., mohou být pomocí asertivního přístupu řešeny efektivněji, rychleji a s výsledkem výhodným pro obě strany. V přednášce budou představeny základní asertivní techniky a principy chování.

Pro vstupné ZDARMA je nutné se zaregistrovat na webových stránkách FOR OPTIK 2018

REGISTRACE ZDE

Budeme se na Vás těšit na stánku Živnostenské komory českých očních optiků.

 

Vaše ŽKČOO